Xiaomi’nin MIJIA Mini Fascia Gun 2’nin fiyatı belli olduğu

Xiaomi’nin çin pazarında sunulmasının ardından kısa bir süre içinde mağazalardaki yerini alan MIJIA Mini Fascia Gun 2, kullanıcıların yüz ve vücut kaslarını rahatlatma konusunda yenilikçi bir çözüm sunuyor. Bu kompakt cihaz, 18kg’lık itme kuvveti ile maksimum 3.000 rpm hıza ulaşabiliyor ve böylece yoğun bir egzersiz sonrası kaslarda meydana gelen yorgunluğu hızlıca gidermeyi vaat ediyor.

Yüz ve vücut kaslarının 8mm’ye kadar derinlemesine gevşetilmesine olanak tanıyan MIJIA Mini Fascia Gun 2, kasları derinden rahatlatarak hızla sızı ve yorgunluk hissini azaltıyor. Cihaz, farklı ihtiyaçlara cevap verebilmek için iki mod sunuyor: sabit frekanslı egzersiz ve değişken frekanslı masaj. Her iki modda da, kullanıcıların tercihlerine göre ayarlanabilen üç farklı yoğunluk seviyesi bulunuyor.

Xiaomi’nin MIJIA Mini Fascia Gun 2’nin fiyatı belli olduğu

MIJIA Mini Fascia Gun 2, çeşitli kas grupları için destek sunmakta ve kullanıcının yaşam ritmine uyum sağlayacak şekilde hassas bir güç uygulaması gerçekleştirebiliyor. Cihazın içinde bulunan 360 derece yoğunluk gösterge halkası, basınç kuvvetine göre renk değiştirerek kullanıcıya gerçek zamanlı geri bildirim sağlıyor ve böylece ideal bir masaj seansı için yardımcı oluyor. 2,450mAh kapasiteli lityum bataryası ile MIJIA Mini Fascia Gun 2, tek bir şarjla 30 güne kadar kullanım süresi sunabiliyor. Uzun süreli batarya ömrü, cihazın kullanıcıya seyahat halindeyken bile optimum rahatlama sağlamasını garanti ediyor.

Fiyatlandırma ve Erişilebilirlik konusunda MIJIA Mini Fascia Gun 2, Çin’de yaklaşık 349 yuan (~48 dolar) başlangıç fiyatıyla satışa sunuldu. Şu anda cihazın global pazarda ne zaman ve hangi fiyatla satışa çıkacağına dair bir bilgi bulunmamakta. Çin’deki müşteriler MIJIA Mini Fascia Gun 2‘yi JD.com başta olmak üzere ülkenin önde gelen perakende platformlarından temin edebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x